Labprāt sadarbojamies ar sev līdzīgi domājošiem, uz profesionālo izaugsmi balstītiem uzņēmumiem un savas jomas entuziastiem:


- Ja esi skaistumkopšanas salona vadītājs, kas vēlās strādāt ar ASV un Lielbritānijā ražotu kosmētiku, piedāvājam cenu atlaides saloniem, kā arī bezmaksas prezentācijas seminārus salona darbiniekiem. Jaunākās Artistic Nail Design kolekcijas gēllakas un ignoturīgās nagu lakas skaistos un prezentablos stendos, INK London produktus arī lielajos, izdevīgajos iepakojumos, MoYou London apmācības zīmogošanā.


- Ja esi profesionālas skaistuma skolas vadītājs, ar prieku nodrošināsim kvalitātīvus materiālus apmācībām.


- Ja Tev ir kāda profesionāla skaistumkopšanas prece, kuru vēlies pārdot internetā. Sazinies ar mums, izdomāsim kopā, kā veiksmīgāk to prezentēt un pārdot.


- Ja esi skaistumkopšanas veikala īpašnieks un vēlies kādu no mūsu izplatītajiem produktiem - Artistic Nail Design, INK London un/vai MoYou London, Nghia - redzēt savā veikalā. Raksti, mums ir īpašas cenas sadarbībām, kā arī piedāvājam prezentācijas seminārus veikalos vai citās jums ērtās telpās.


- Ja esi manikīra meistare, kas vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm un papildus nopelnīt. Kļūsti par mūsu izplatīto zīmolu - Artistic Nail Design, INK London un MoYou London - pārstāvi savā pilsētā. Piedāvājam bezmaksas apmācības par visiem nagu kopšanas līdzekļiem, kā arī atlaides produkcijai.