Apmācības

BeautyArt.lv nav tikai interneta veikalas, tas ir skaistumkopšanas meistaru atbalsta projekts, kā arī apmācības topošajiem un esošajiem nagu kopšanas speciālistiem.

Licencētas programmas

Mūsu apmācību programmu mērķis ir sagatavot manikīra un pedikīra speciālistu, kurš spēj – veikt manikīra un pedikīra procedūras, pielietojot manikīra un pedikīra tehnoloģijas, profesionālo roku un kāju kopšanas kosmētiku, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības un ir spējīgs veidot pozitīvas attiecības ar klientu.

Visas mūsu piedāvātās mācību programmas ir Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta Departamenta licencētas un pēc eksāmenu veiksmīgas nokārtošanas audzēkņi saņem apliecību par pieaugušo neformālās izglītības programmas sekmīgu apguvi.

Klātienes meistarklases

Cel kvalifikāciju apmeklējot meistarklases un iepazīsties ar jaunām nagu dizaina tehnikām un nagu kopšanas līdzekļiem. Lai mācību piedāvājums būtu plašāks pie mums nereti ciemojās arī citi Latvijā pazīstami instruktori.

Online meistarklases

Piedāvājam savu kvalifikāciju celt arī tiešsaistes meistarklasēs.

Manikīrs sev

Mūsu mērķis ir iedvesmot sievietes rūpēties par saviem nagiem ikdienā parādot, ka nagu kopšana nav nedz tik sarežģīta, nedz ilgietilpīga, ja ir izpratne par to, ko un kā darīt. Divu dienu kurss, kura laikā ikviena iemācīsies, kā parūpēties par savu nagu veselību un skaistumu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.