Beauty Art - Māksla Būt Skaistai!


BeautyArt.lv ir skaistumkopšanas profesionāļu radīts internetveikals, kuru ikdienas papildinām ar jauniem produktiem. Jebkurš produkts, kas nonāk mūsu veikalā ir savas jomas meistaru pārbaudīts un atzīts, jo mums ir svarīgi Jums piedāvāt labāko - to, ko ikdienā izmantojam mēs pašas.

Šobrīd veikalā piedāvājam tādus zīmolus kā:

Artistic Nail Design

ASV radīta un visā pasaulē atzīta nagu kopšanas produkcija. Pie mums variet iegādāties Artistic Colour Gloss gellakas un visu nepieciešamo to uzklāšanai un noņemšanai. Kā arī jaunākās paaudzes ilgnoturīgās nagu lakas - Artistic Revolution. Kuras lietojot kopā ar bāzes un virsējo pārklājumu, tiek iegūts neticami - līdz pat 10 dienām - noturīgs manikīrs.


INK London

Lielbritānijā ražoti nagu kopšanas līdzekļi - kaučuka bāzes, iLac gellakas, virsējie pārklājumi, šķīdumi gellakas manikīram, kā arī iJel gels nagu pieaudzēšanai. Izcils cenas, kvalitātes un tilpuma savienojums.


MoYou London

Līdzekļi nagu dizainam no Lielbritānijas. Viss, lai radītu lielisku nagu dizainu zīmogošanas tehnikā - caurspīdīgi zīmogi, zīmogošanas plāksnes un īpaši pigmentētas nagu lakas. Piedāvājam arī meistarklases zīmogošanas tehnikas apguvei.


Marathon

Profesionālas, Korejā ražotas ierīces aparāta manikīram un nagu korekcijai.


A-England

Lielbritānijā ražotas nagu lakas. Tās īpaši izceļās ar savu kvalitāti un neparasti hologrāfisko spīdumu, kas saules gaismā mazajiem mirdzumiņiem nagu lakās, liks laistīties visās varavīksnes krāsās.

Ja ir kādi jautājumi par kādu no produktiem vai to lietošanu, droši rakstiet mums uz beautyart.lv@gmail.com

Visu informāciju par piegādi meklējiet šeit.

Internetveikala noteikumi te.

Savukārt, ja ir vēlme apskatīt produktus, īpaši krāsu toņus klātienē, esat laipni gaidīti mūsu studijā Brīvības ielā 156, Rīgā.

0
 .